Kliniki weterynaryjne Podkategoria: Kliniki weterynaryjne

 • Klinikavet.pl »

  Klinika Vet dostarcza usługi weterynaryjne dla psów i kotów. Robimy trudne zabiegi chirurgiczne, badania biochemiczne krwi, badania kamieni moczowych, zapewniamy fachową poradę i dobre ceny. Przychodnie działają na obszarze Warszawy. O bardzo dobrej jakości usług świadczy duże grono klientów, którzy podejmują z kliniką regularną współpracę. Całodobowa Przychodnia Weterynaryjna, tel. 22 487 70 70, ul. Popularna 29, 02-473 Warszawa.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Szczecin »

  W gabinecie wykonywanych jest szereg zabiegów leczniczych i kosmetycznych, których wykaz znajduje się na stronie. U nas można liczyć na bezstresową, miłą atmosferę, by pacjenci jak najmniej odczuwali dolegliwości przeprowadzanych zabiegów. Gabinet znajduje się na ulicy Odzieżowej 3. Wizyty domowe są dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pogotowie weterynaryjne Szczecin to również jedna z naszych ofert, o której dowiesz się więcej na stronie. Weterynarz szczecin tj. Robert Mazur to dobry wybór.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Mysłowice Boliłapka »

  Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu weterynaryjnego Boli Łapka, w którym oferujemy kompleksowe usługi związane z diagnostyką i leczeniem małych zwierząt. Specjalizujemy się między innymi w onkochirurgii, dermatologii, okulistyce oraz profilaktyce psów, kotów i gryzoni. Zajmujemy się zwierzętami w każdym wieku z możliwością dojazdu do klienta i skorzystania z całodobowego kontaktu w razie nagłych wypadków. W naszym gabinecie zaopatrzycie się Państwo również w specjalistyczną karmę, suplementy i akcesoria dla swoich pupili.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kliniki weterynaryjne

Kliniki weterynaryjne - nowa strona:

Adres: