Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

 • Rehabilitacja Częstochowa »

  Jeśli należysz do jednostek, które stale unikają dentysty jak płomienia, a potem posiadają wyjątkowo duży problem ze swoim uzębieniem, to najwyższa pora to odmienić i zgłoś się do lokalnego gabinetu. Dbając o Twoje odczucie bezpieczeństwa oraz ogromne zmniejszenie bólu podczas przeprowadzanych zabiegów, nasi lekarze dentyści z wieloletnim stażem zrealizują usługi stomatologiczne, jakich wymagają Twoje zęby, nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, leczenie zębów, wybielanie, fluoryzację, chirurgię, protetykę, korony porcelanowe, leczenie kanałowe oraz szyny relaksacyjne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Sosnowiec »

  Pragnąc stosunkowo szybko wrócić do zdrowia należałoby skorzystać z opieki i wiedzy jaką posiada Śląskie Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej revita-myslowice. net. Nadmienione centrum lecznicze istnieje od 2007 roku oraz od tegoż momentu niesie pomoc wszystkim chcącym poruszać się o własnych siłach. Wszyscy nasi pacjenci posiadają zagwarantowaną kompletną opiekę rozpoczynając od rozpoznania zaś kończąc na leczeniu rehabilitacyjnym. Ciąg leczenia odbywa się w szerokiej aurze zrozumienia i odczuciu komfortu pacjentów.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci i sportowców »

  Specjalista rehabilitacji zaprasza na kompleksowe zabiegi, treningi rehabilitacyjne. Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem zajmującym się pomocą w zakresie rehabilitacji. Mamy doświadczenie w pomocy dzieciom przy wadach postawy. Stosujemy metodę Vojty, terapię czaszkowo-krzyżową oraz wiele innych sposobów, które pomagają dzieciom. Dla dorosłych oferujemy dużo ciekawych rozwiązań, aby poprawić swoje zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - także kobiety będące w ciąży oraz zaraz po porodzie. Nasi specjaliści zaopiekują się twoim zdrowiem. Zapraszamy na konsultacje.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Galen - trening funkcjonalny Katowice »

  Trening funkcjonalny, czyli rehabilitacja funkcjonalna forma diagnozy, leczenia i rehabilitacji, który jest oparty o obserwację pacjentów i ruchów, które wykonują na co dzień. Zaletą treningu funkcjonalnego jest to, że maksymalnie zwiększa sprawność ruchową i samodzielność pacjentów bez obciążania stawów i mięśni. W centrum rehabilitacji w Katowicach prowadzimy również:
  •Rehabilitację dzieci,
  •Masaż,
  •Leczenie osteopatii.
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Salon masażu Relax Mind Body w Warszawie »

  Salon masażu Relax Mind Body w Warszawie zaprasza osoby zapracowane i zmęczone. W naszym salonie masażu będą mogli Państwo się rozluźnić i zapomnieć o codziennych problemach. Oferowane przez nas zabiegi skutecznie pomagają na różnego typu schorzenia kręgosłupa. Gorąco polecamy masaż leczniczy klientom, którzy większość doby spędzają przy biurku w biurze. Nasz zespół masażystów posiada bogate doświadczenie oraz liczne certyfikaty, które potwierdzają wysokie umiejętności wykonywanych masaży. Podaruj sobie odrobinę relaksu i skorzystaj z naszej oferty masażów relaksacyjnych, które skutecznie poprawiają samopoczucie.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  Poszukujesz profesjonalnego centrum rehabilitacji, które będzie znajdować się w dogodnej lokalizacji? Jeśli mieszkasz na terenie bądź w pobliżu Krakowa, sprawdź stronę openmedical. pl. Centrum Terapii i Rehabilitacji Open Medical to nowoczesne miejsce, które tworzą wysoko wyspecjalizowani lekarze i fizjoterapeuci. Dzięki ogromnej palecie świadczonych usług z pewnością będą w stanie uśmierzyć każdy ból.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy kręgosłupa - Warszawa »

  Firma VitaMasaż oferuje profesjonalną terapie masażem dla całego kręgosłupa. Tadeusz Trzonkowski profesjonalny terapeuta dojedzie do Ciebie pod wskazany adres. Wykonam masaż leczniczy kręgosłupa przy rwie kulszowej, masaż sportowy, bańką chińską, po porodzie. Zapraszam na stronę www. vitamasaz. pl

  Data dodania: 17 05 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

Rehabilitacja - nowa strona:

Adres: