Strony związane z hasłem 'terapia uzależnień':

 • Centrum Medyczne MEDICA »

  Centrum Medyczne Medica działa w Piasecznie pod Warszawą i prowadzi kompleksowe usługi medyczne. W jego skład wchodzą trzy jednostki – Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Rehabilitacji. Centrum Leczenia Uzależnień prowadzi oddział detoksykacji, realizuje terapie uzależnień i prowadzi poradnię terapii uzależnienia i współuzależnienia. Centrum Zdrowia Psychicznego zaprasza na wizyty do psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, a Centrum Rehabilitacji świadczy usługi fizjoterapeutyczne, także jako turnusy rehabilitacyjne na NFZ.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Jeżeli w twojej familii widzisz kłopot uzależnienia to bez powątpiewania powinieneś pomóc takiej osobowości oraz zachęcić ją wyraźnie do kuracji. Każdemu, komu zależy na szczęściu ukochanych nie winien przebiegać obojętnie obok kłopotu. Zapraszam na stronę: leczenieuzaleznienwroclaw. pl, żeby zapoznać się z tym co świadczę dla jednostek wymagających pomocy. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że diagnoza oraz leczenie zakończą się dobrze dla familii i chorej jednostki. Alkohol, narkotyki albo choćby zakupoholizm i hazard mogą wpędzić do rozpadu rodziny oraz związku.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Poznań »

  Wymysłem jest twierdzenie, iż do wystąpienia z wszelakiego uzależnienia starczy jedynie duża ilość silnej chęci. Niewątpliwie jest ona konieczna, jednak dodatkowo wymaganie jest podjęcie właściwych postępowań terapeutycznych. W żadnym przypadku start w terapii nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie możliwość i wykorzystaj wprawną kompetencję naszej terapii uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien. pl i umów się na wizytę. My ze swej strony zapewniamy absolutną dyskrecję oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • terapia uzależnień »

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Alkoholizm jest jednym z najczęstszych uzależnień w naszym kraju. Jeśli interesuję Cię skuteczna terapia uzależnienia od alkoholu wejdź na naszą stronę internetową http://www. terapia-u. pl/plan-terapii/ i zapoznaj się z naszym planem terapii leczenia uzależnień. W naszym ośrodku leczenia uzależnień pracują wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy, którzy cechują się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta oraz jego problemu. Wejdź na naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym pracownikiem, a pomoże Ci rozwiązać problemy Twoje lub Twoich bliskich.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.szczepaniak-psychology.eu »

  Wiele osób odczuwa obawy przed wizytą w gabinecie psychologa i zadają sobie pytania czy to możliwe, że terapia może im pomóc. Należy wiedzieć, że często wizyta u psychologa to jedyna możliwa droga, by poznać swoje prawdziwe potrzeby i uzyskać pomoc!
  Doświadczony Psycholog systemowy i Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak oferuje Państwu konsultacje psychologiczne i zaprasza na terapia indywidualna, terapia rodzin, terapia par oraz skuteczna terapia uzależnień w swoim gabinecie Psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
  Zapraszam osoby poszukujące pomocy w kryzysie partnerskim lub rodzinnym i poszukują sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.
  Więcej informacji o terapiach w moim gabinecie na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  Pracujemy z dziećmi i nastolatkami w tym trudnym dla nich i dla otoczenia okresie. Do Swojego Ośrodka Psychoterapii Dom zapraszamy również osoby dorosłe w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Zajęcia prowadzimy w sposób indywidualny i grupowy. Dla małżeństw dedykujemy sesje w parach. Nigdy nie oceniamy Swoich Pacjentów. Zawsze staramy się wysłuchać, a dopiero później na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia razem staramy się wypracować metodę, która będzie komfortowa dla Pacjenta. Na którą w pełni się zgodzi i zaakceptuje jej warunki.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »