Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

 • Fizjoterapia sportowa Warszawa »

  Każdy zawodnik wwłasnej karierze zaznajomił się zczymś co jest niechcianą czarną zmorąintensywnego sportu czyli z kontuzją. Niestety zdażają się one zazwyczaj jeżeli tylko wysiłek jest zbyt duży dlaorganizmu lub któraś część ciałauległa niebezpiecznemu stłuczeniu. W takich okolicznościach konieczna i wręcz nieunikniona jestdługa rehabilitacja ażeby odzyskać zdrowie i wrócić doćwiczenia ukochanej dyscypliny sportowej. Znalezienie stosownegorehabilitant warszawa jednak nie jest takie łatweponieważ spora większość fizjoterapeutów posiadanaturalnie przeszkolenie nie mniej jednak jest onaprzystosowane do medycynyprostych ludzi. Fizjoterapia pomaga im przygotować się do podjęcia normalnych codziennych obowiązków. Jak wiadomoprzeciętny Janek i Wojtek nie musi każdego dnia albo co najmniej wręcz co tydzieńpoprzez jedną godzinę śmigać na parkiecie czy boisku, nie podskakuje na wysokość mniej więcej dwóch metrów tak jak to robią siatkaże. Podobne rzeczy są zarezerwowane dla zawodników sportowych, tak więc potrzebują oniodmiennych programówfizjoterapeutycznych, a takie znają jedynieodpowiednio przeszkoleni terapeuci, w zdecydowanej większości przypadków uposażeniteż w specjalnie wyprodukowany do tego sprzęt. Na fizjoterapię sportową w Warszawie zaprasza Państwaośrodek rehabilitacji Fizjo4life.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  Zajmujemy się realizowaniem usług medycznych, które obejmują rehabilitację. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy pozwalają nam zapewnić naszym pacjentom kompleksowe usługi rehabilitacji, które realizowane są w naszych centrach medycznych działających w Pruszkowie oraz Żyrardowie. Celem naszych działań jest realizowanie metod rehabilitacji, które pozwalają na przywrócenie maksymalnej sprawności fizycznej u pacjentów po różnych urazach i chorobach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  Żeby wybrać profesjonalne rozwiązania rehabilitacyjne trzeba się czasem naprawdę nieźle postarać. Jednak w Polsce znajdziemy już takie przedsiębiorstwa, które będą w stanie zaproponować nam bardzo konkretne rozwiązania. Dzięki nim będziemy mieć pewność, że wykorzystamy najlepszej klasy środki leczenia stawów bądź też kości. Przyda się dobra poradnia rehabilitacyjna Kraków to miasto, w którym odnajdziesz naprawdę wartościowe rozwiązania, pomagające ci efektywnie i prosto skorzystać z doskonałych usług z tego zakresu. Wejdź na stronę rehabilitacja-rst gdzie znajdziesz więcej informacji.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Sosnowiec »

  Pragnąc stosunkowo szybko wrócić do zdrowia należałoby skorzystać z opieki i wiedzy jaką posiada Śląskie Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej revita-myslowice. net. Nadmienione centrum lecznicze istnieje od 2007 roku oraz od tegoż momentu niesie pomoc wszystkim chcącym poruszać się o własnych siłach. Wszyscy nasi pacjenci posiadają zagwarantowaną kompletną opiekę rozpoczynając od rozpoznania zaś kończąc na leczeniu rehabilitacyjnym. Ciąg leczenia odbywa się w szerokiej aurze zrozumienia i odczuciu komfortu pacjentów.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Częstochowa »

  Jeśli należysz do jednostek, które stale unikają dentysty jak płomienia, a potem posiadają wyjątkowo duży problem ze swoim uzębieniem, to najwyższa pora to odmienić i zgłoś się do lokalnego gabinetu. Dbając o Twoje odczucie bezpieczeństwa oraz ogromne zmniejszenie bólu podczas przeprowadzanych zabiegów, nasi lekarze dentyści z wieloletnim stażem zrealizują usługi stomatologiczne, jakich wymagają Twoje zęby, nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, leczenie zębów, wybielanie, fluoryzację, chirurgię, protetykę, korony porcelanowe, leczenie kanałowe oraz szyny relaksacyjne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci i sportowców »

  Specjalista rehabilitacji zaprasza na kompleksowe zabiegi, treningi rehabilitacyjne. Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem zajmującym się pomocą w zakresie rehabilitacji. Mamy doświadczenie w pomocy dzieciom przy wadach postawy. Stosujemy metodę Vojty, terapię czaszkowo-krzyżową oraz wiele innych sposobów, które pomagają dzieciom. Dla dorosłych oferujemy dużo ciekawych rozwiązań, aby poprawić swoje zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - także kobiety będące w ciąży oraz zaraz po porodzie. Nasi specjaliści zaopiekują się twoim zdrowiem. Zapraszamy na konsultacje.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medical Diamonds »

  Jesteśmy kliniką medyczną, która znajduje się na Bielanach w Warszawie. Mamy doskonały i nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych lekarzy. Oferujemy między innymi pomoc z zakresu chirurgii, endokrynologii, neurologii i wielu innych dziedzin medycyny. Zajmujemy się także wykonywaniem zabiegów z rehabilitacji, medycyny sportowej czy też estetycznej. Gwarantujemy, że warto nam zaufać. Każdy będzie czuł się o wiele lepiej jeśli zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług. Pomożemy z każdej dziedziny medycyny.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Galen - trening funkcjonalny Katowice »

  Trening funkcjonalny, czyli rehabilitacja funkcjonalna forma diagnozy, leczenia i rehabilitacji, który jest oparty o obserwację pacjentów i ruchów, które wykonują na co dzień. Zaletą treningu funkcjonalnego jest to, że maksymalnie zwiększa sprawność ruchową i samodzielność pacjentów bez obciążania stawów i mięśni. W centrum rehabilitacji w Katowicach prowadzimy również:
  •Rehabilitację dzieci,
  •Masaż,
  •Leczenie osteopatii.
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne All-Med »

  Centrum Medyczne All-Med z siedzibą w Łodzi oferuje szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziomie.

  Nasz sztab najlepszych Specjalistów, ze wszystkich najważniejszych dziedzin medycyny, zapewni państwu kompleksową opiekę, najwyższą jakość obsługi oraz komfort pacjenta.

  Posiadamy najnowocześniejsze gabinety lekarskie, oraz jeden z najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w naszym kraju.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • MobileMed.pl - Rehabilitacja osób starszych »

  W naszym centrum zdrowotnym posiadamy zespół doświadczonych oraz certyfikowanych fizjoterapeutów, którzy pozwalają nam zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom realizowania zabiegów rehabilitacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zarówno do realizowania zabiegów jak też diagnostycznym, co pozwala nam zapewnić odpowiednio dopasowane metody leczenia począwszy od masaży a skończywszy na terapiach manualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w ramach naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. »

  Nasza klinika z Krakowa jest miejscem, w jakim od lat specjalizujemy się między innymi w medycynie osteopatycznej. Opiera się ona na holistycznym, całościowym podejściu do pacjenta. Nasz zespół stanowią terapeuci z ogromną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy usługi w dziedzinie osteopatii, rehabilitacji, ortopedii czy traumatologii.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Jako Stacja Zdrowie proponujemy dla naszych klientów najlepszą ofertę, która pozwoli na zażegnanie wielu problemów zdrowotnych. Otrzymana u nas pomoc będzie maksymalnie korzystna i komfortowa dla wszystkich osób. Możliwe będzie czerpanie z niej naprawdę dużej radości i poważnego zadowolenia. Zapraszamy więc do postawienia na naszą ofertę.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Villa Medica »

  Na ofertę Villa Medica składa się szeroki zakres usług związanych z leczeniem, diagnostyką oraz rehabilitacją. Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i podnoszenie komfortu pacjentów dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i zabiegów umożliwiających szybki powrót do zdrowia i aktywności fizycznej. Pracujemy zarówno z dorosłymi jak i dziećmi i do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi konsultacje lekarskie, rehabilitacje i fizykoterapię oraz diagnostykę stóp i obrzęków.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Źródlana Medycyna Estetyczna Zielona Góra »

  W Zielonej Górze znajduje się Źródlana Centrum Medyczne, które świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, stomatologii, rehabilitacji oraz zabiegów podologicznych. W Centrum pracują doświadczeni lekarze, którzy pacjentem zajmują się kompleksowo, począwszy od doboru optymalnego sposobu leczenia, po kontrolę po zakończeniu terapii.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  Poszukujesz profesjonalnego centrum rehabilitacji, które będzie znajdować się w dogodnej lokalizacji? Jeśli mieszkasz na terenie bądź w pobliżu Krakowa, sprawdź stronę openmedical. pl. Centrum Terapii i Rehabilitacji Open Medical to nowoczesne miejsce, które tworzą wysoko wyspecjalizowani lekarze i fizjoterapeuci. Dzięki ogromnej palecie świadczonych usług z pewnością będą w stanie uśmierzyć każdy ból.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »