Strony związane z hasłem 'leczenie alkoholizmu':

 • Leczenie alkoholizmu Poznań »

  Wymysłem jest twierdzenie, iż do wystąpienia z wszelakiego uzależnienia starczy jedynie duża ilość silnej chęci. Niewątpliwie jest ona konieczna, jednak dodatkowo wymaganie jest podjęcie właściwych postępowań terapeutycznych. W żadnym przypadku start w terapii nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie możliwość i wykorzystaj wprawną kompetencję naszej terapii uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien. pl i umów się na wizytę. My ze swej strony zapewniamy absolutną dyskrecję oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • terapia uzależnień »

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detoks alkoholowy - kompendium wiedzy »

  Sprawdź współcześnie dostępne metody leczenia alkoholizmu a zwłaszcza którego kompleksowe działanie pomogło wielu osobom uzależnionym w pokonaniu objawów zespołu abstynencyjnego. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz porta i poznaj skuteczne metody walki z nałogiem alkoholowym.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Bydgoszcz - oryginalny esperal i leczenie alkoholizmu »

  Klinika z gabinetem w Bydgoszczy jest uznanym specjalistą w dziedzinie leczenia alkoholizmu. Terapie wykonywane przez doświadczonych lekarzy pozostają na najwyższym poziomie ze względu na oryginalność wszywki alkoholowej z esperalu. Klinika oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu w Bydgoszczy.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu - kompendium wiedzy »

  Edukacja uzależnienia to strona, która dotyczy różnych kuracji leczenia alkoholizmu. Uzależnienie od alkoholu to trudny temat rozmów i jest niechętnie podejmowany przez społeczeństw. Znaczna część pacjentów nie jest poinformowanych o możliwościach wyleczenia alkoholizmu. Strona zawiera informacji o uzależnieniu alkoholowym. Nasz portal to jednocześnie kompleksowy bank informacji o przychodniach leczenia alkoholizmu leżących w największych miastach Polski: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź. Mamy nadzieję, że poprzez nasz portal, znaczna liczba osób postanowi o poprawie swojego życia i wykona leczenie alkoholizmu.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i uzależnień - Kliniki NGM Wrocław »

  Nasz-Gabinet to ogólnopolska sieć placówek leczenia alkoholizmu i uzależnień. Oferuje wyjątkowo skuteczne metody leczenia nałogu alkoholowego i alkoholizmu. Specjalizuje się w zabiegach implantacji esperalu w postaci wszywki alkoholowej z disulfiram oraz w terapiach detoksem alkoholowym.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Esperal wszywki alkoholowe - Informacje i przegląd klinik »

  Pełna rzetelnych informacji i profesjonalnych rad na temat esperalu strona. Na naszym portalu przedstawiamy adresy klinik odwykowych oferujących leczenie metodą wszywki alkoholowej esperal. Zadaj pytanie naszym specjalistom, znajdź klinikę najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie alkoholowe Warszawa »

  Ośrodek zajmuje się pomocą osobom uzależnionym od alkoholu. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz specjalistów, którzy zajmują się przeprowadzaniem zabiegów z użyciem esperalu. Wszywki alkoholowe to innowacyjna metoda leczenia alkoholizmu. Od ponad 15 lat działamy na terenie Warszawy i możemy pochwalić się wieloma wyleczonymi pacjentami.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »