Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Gabinety stomatologiczne Kraków »

  Masz problemy z zębami i chciałbyś, aby zajęli się nimi prawdziwi specjaliści? W takim razie nasza klinika stomatologiczna jest właśnie dla Ciebie. Działamy już ponad 50 lat i przez ten okres czasu nabraliśmy sporo doświadczenia oraz znacząco rozwinęliśmy się pod względem technologicznym. W klinice wykonujemy i wdrażamy nowoczesne zabiegi leczenia, które w Polsce są jeszcze nieznane. W naszym zespole pracuje szereg doświadczonych specjalistów. Ciągle starają się oni poszerzać swoje kwalifikacje, aby móc świadczyć naszym klientom możliwie jak najlepsze usługi.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Na Podzamczu implantologia »

  Na Podzamczu to klinika oferująca swoim pacjentom uzębienia. Dzięki implantom zainteresowani odzyskają piękny uśmiech. Robimy szczegółowe badania, używamy nowatorskiego sprzętu renomowanych marek i polecamy skuteczne zabiegi w atrakcyjnych cenach. Przychodnia realizuje swoje profesjonalne usługi na obszarze Szczecina, gdzie znajduje się jej centrala. Zadbany uśmiech zapewnia lepsze samopoczucie, o czym wiedzą pacjenci Stomatologii na Podzamczu. Tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów to przychodnia stomatologiczna, która na Ursynowie zaczęła działalność w roku 2010. Analogicznie jak pozostałe placówki Demed świadczone są tutaj wszystkie usługi zawarte w definicji pojęcia stomatologia, czyli stomatologia zachowawcza, protetyka, leczenie kanałowe, usuwanie zębów, wybielanie zębów, implanty zębowe, ortodoncja, profilaktyka jamy ustnej. Demed kładzie największy nacisk na leczenie implantologiczne, czyli, wszczepianie implantów zębowych; protetyka na implantach, czyli korony i mosty na implantach a także protezy na zatrzaskach kulowych lub belkach; odbudowy kości zamknięte i otwarte, podniesienia zatoki, przeszczepy bloczków kostnych. Kolejną dziedziną bardzo ważną w Demed jest ortodoncja. Zatrudnionych jest wielu ortodontów, którzy leczą za pomocą aparatów ruchomych i stałych, estetycznych oraz lingwalnych a także bezbarwnych (nakładkowych).

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Implantologii Stomatologicznej Częstochowa »

  Zależy Ci aby Twój stomatolog był dobrym specjalistą w swojej dziedzinie? Chcesz aby gabinet stomatologiczny świadczył szeroką i kompletną gamę usług? Wybierz Alfadent. To klinika stomatologiczna w Częstochowie prowadzona przez doktora Sławomira Sobczyka, utytułowanego specjalistę w zakresie implantologii, stomatologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Klinika Alfadent świadczy szeroką paletę usług od zabiegów leczenia zębów, poprzez kosmetologię stomatologiczną aż po implanty zębowe. Zapraszamy na wizytę.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Licówki Szczecin, Ortodoncja Szczecin »

  Nasza klinika, mieszcząca się w Szczecinie, oferuje profesjonalną oraz kompleksową opiekę stomatologiczną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zatrudniamy jedynie wysoko wykształconych, wykwalifikowanych oraz doświadczonych stomatologów, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, by dowiedzieć się o nas więcej, zapoznać bliżej z naszą ofertą!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Szczecin forum »

  Jeżeli masz jakiś problem z uzębieniem, oczywiste wydaje się to, że wybierasz się do stomatologa. Jednakże ważne jest tutaj, na jaki gabinet postawisz. Obecnie gabinety stomatologiczne w Szczecinie powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Każdy, kto postawi na nasze usługi, na pewno nie poczuje się rozczarowany.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bezwiertłowe leczenie »

  Nasza klinika, wyposażona w urządzenia nowej generacji, świadczy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji nasz zespół oferuje Państwu najwyższej jakości opiekę medyczną. W pracy stosujemy zarówno zweryfikowane metody leczenia uzębienia, jak i podążamy za nowymi trendami. Zapewnia to profesjonalizm tudzież specjalistyczną opiekę nad każdym pacjentem, nawet w najtrudniejszych wypadkach.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Słuchowe »

  Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu to wiodący w naszym kraju instytut badawczy, którego główna siedziba znajduje się w Warszawie. Jest to również doskonale wyspecjalizowany szpital, zapewniający kompleksową opiekę wszystkim pacjentom cierpiącym na uszkodzenie narządu słuchu, głosu, mowy, równowagi oraz oddychania. Najważniejszą częścią Instytutu jest Światowe Centrum Słuchu, prowadzące działalność naukową. Znajduje się ono w Kajetanach, około 20 kilometrów od Warszawy.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT UNION Dental Spa »

  Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą stomatologią jak i medycyną estetyczną. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej branży jak i najlepszej kadrze specjalistów zostaliśmy okrzyknięci najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Pruszcz Gdański »

  Współczesna stomatologia to nie tylko leczenie zębów, ale dbałość o zdrowie i estetykę całej jamy ustnej. Premium Clinic doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferuje pacjentom usługi najwyższej jakości. W naszym zespole znajdują się najlepsi dentyści, ortodonci, chirurdzy szczękowi i protetycy. Usługi kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak również najmłodszych pacjentów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, a nasi specjaliście stale się dokształcają. Premium Clinic to zaufany stomatolog Pruszcz jest miejscem, gdzie mieści się nasza siedziba. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • smigiel.net »

  Śmigiel Implant Master Clinic to nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny specjalizujący się w kompleksowym leczeniu zębów oraz poprawy ich estetyki. Pracują u nas wykwalifikowani dentyści z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, a dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnego sprzętu pozwala zająć się nawet trudnymi przypadkami. Na naszą ofertę składają się między innymi usługi związane z implantacją, wybielaniem zębów czy wykonaniem koronek i licówek. Zajmujemy się również leczeniem paradontozy i endodoncją z wykorzystaniem innowacyjnych metod.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »