Strony związane z hasłem 'dietetyk':

 • Cardio Team »

  CardioTeam to specjalistyczna lecznica w Warszawie, która zajmuje się diagnostyką kardiologiczną. W szerokiej gamie badań oferowanych przez CardioTeam znaleźć można między innymi usg serca, usg tętnic, holter, stress echo i wiele innych. Usg tętnic żylnych kończyn dolnych jest bezbolesne i nie wymaga specjalnego przygotowania. Nie naraża pacjentów na szkodliwe czynniki, więc może być powtarzane wielokrotnie. Jeżeli interesuje Państwa któreś z wymienionych badań to warto odwiedzić stronę internetową CardioTeam. pl

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polecany dietetyk Warszawa »

  Nasza poradnia zapewnia przygotowanie specjalnych zaleceni z obszaru diety dla osób z: Nadwagą i otyłością Zaburzeniami przewodu pokarmowego Nadciśnieniem tętniczym Hiperlipidemią Cukrzycą Miażdżycą Nowotworami Przewlekłą infekcją nerek Niedokrwistością Dną moczanową Kamicą żółciową Informacje żywieniowe dla: Dzieci i młodzieży Osób w ciąży i karmiących Osób o wzmożonej aktywności ruchowej. Nasi fachowi specjaliści są w stanie podołać nawet najcięższym zagadnieniom. Dlatego możecie być pewni, iż konsultacja u nas będzie strzałem w dziesiątkę.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wykłady żywieniowe - dietetykmedyczny.pl »

  Dietetyk Medyczny oferuje rzetelną wsparcie w dziedzinach takich jak terapie żywieniowe nadwagi oraz otyłości, dietoterapii chorób oraz podczas zmiany nawyków żywieniowych. Kooperuję z placówkami oświatowymi w zakresie konstruowania menu dla dzieci i młodzieży, oceniam jak również organizuję menu dla różnych firm cateringowych. Prowadzę także przemowy żywieniowe a także prowadzę konsultacje on line w zakresie doradztwa dietetycznego. Jeśli zamierzasz poprawić jakość oraz komfort swojego życia zgłoś się do mnie. Z radością wskażę drogę zdrowego i bezpiecznego tracenia kilogramów, by uniknąć efektu jojo. Sporządzę specjalnie dla Państwa zróżnicowane, smakowite jak również proste w przygotowaniu diety. Zapraszam do sięgnięcia po moje rady.

  Oferta
  - leczenie żywieniowe: chorób metabolicznych, przewodu pokarmowego, układu moczowego, krążenia, chorób tarczycy
  - dieta dla dzieci
  - dieta dla kobiet karmiących, podczas ciąży oraz tych, które ciążę planują
  - dieta dla osób ćwiczących rekreacyjnie
  - poradnictwo dietetyczne
  - analiza składu ciała
  - prowadzenie wykładów na temat żywienia
  - dieta dla wegetarian i wegan

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dietetyki i Aktywności »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzin strony dietetyka Piotra Lewandowskiego. To specjalista w zakresie racjonalnego odżywiania, które łączy zdrową dietę z aktywnością sportową. Witryna prezentuje pełną ofertę oraz umożliwia umówienie się na spotkanie z dietetykiem w wybranym miejscu i terminie. Gabinety zlokalizowane są w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Odchudzanie Kłodzko Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel »

  W stosowaniu diety główny nacisk nakładam na modyfikacje nawyków żywieniowych. Staram się edukować swoich pacjentów odnośnie zdrowego odżywiania oraz orientacji w kategoriach produktów. Zajmuję się również dietą on-line, którą układam po wypełnieniu ankiety dostępnej na stronie. W mojej placówce wykonuje również zabiegi odchudzające takie jak:
  - Infrared
  - Liposukcja ultradźwiękowa – nowa generacja
  - Fale radiowe
  - Dermomasaż

  Data dodania: 07 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Poznań Sylwia Rozenkop »

  Odchudzaj się bezpiecznie i skutecznie, stosując indywidualną dietę. Jedz smacznie i zdrowo z korzyścią dla sylwetki. kondycji, samopoczucia. DIETETYK POZNAŃ. Chudnij bezpiecznie, skutecznie, bez suplementów i bez efektu jo-jo! Odżywiaj się racjonalnie, z korzyścią dla sylwetki, zdrowia, dobrego samopoczucia i kondycji. Zapraszam Cię do mojego gabinetu dietetycznego w Poznaniu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia i preferencje smakowe. Oferta poradni dietetycznej skierowana jest do osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia i samopoczucia, a także cierpiących na różnego rodzaju schorzenia. Działamy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia oraz zaleceniami WHO.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dietoterapii Agnieszka Gorczycka »

  Jeśli rozważają Państwo wizytę w naszym gabinecie i chcielibyście dowiedzieć się o praktykach, które stosujemy, zapraszamy na naszą stronę. Zwykle starczy wprowadzić skromne wariacje do diety stylu życia, żeby poczuć zmianę i zacząć zrzucać zbędne kilogramy. Nie trzeba wyjaśniać, że osoba z niezdrowym trybem życia jest w wyższym stopniu narażona na schorzenia serca, otyłość i choroby stawów, niż inni. My wiemy, jak spowodować, abyście zaczęli Państwo żyć zdrowiej, lepiej się odżywiali i zrzucili swoją nadwagę. Stosujemy ziołolecznictwo i inne niekonwencjonalne metody w dietoterapii. Przyjmujemy zarówno w naszym gabinecie we Wrocławiu, jak i dojeżdżamy do pacjenta. Zapraszamy na umówienie wizyty.

  Data dodania: 10 12 2017 · szczegóły wpisu »