Strony związane z hasłem 'badania psychotechniczne':

 • Badania psychotechniczne Lubaczów »

  Psycho-Test Pracownia Psychologiczna wykonuje badania kierowców i kandydatów na przyszłych kierowców, badania operatorów maszyn drogowych i urządzeń budowlanych, badania dla policji, sędziów, kuratorów sądowych W Pracowni możesz wykonać badania psychotechniczne sprawdzające przydatność do wykonywania zawodu. O ile w twoim mieście brakuje ośrodka w którym robione są tego rodzaju badania czy też badania są bardzo kosztowne to nie marnuj czasu na dalsze poszukiwania, wejdź koniecznie na naszą witrynę www. Zapewniamy że, Pracownia Psychologiczna Psycho-Test przeprowadza bezstresowo badania psychotechniczne, bez nerwów pokonasz wszystkie testy. Przekopujesz zasoby internetu chcąc uzyskać informację o pracowniach prowadzących badania psychotechniczne? zadzwoń do nas na numer telefonu 669 870 678.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania Psychotechniczne Kierowców i Operatorów »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628 Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna MONIKA - medycyna pracy »

  Pracownia Psychologiczna "MONIKA" z Torunia to usługi z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Gabinet skupia się na badaniach psychotechnicznych i psychometrycznych dla kierowców zawodowych, przedstawicieli handlowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów i egzaminatorów, operatorów wózków widłowych, operatorów sprzętu budowlanego oraz dla osób skierowanych przez Policję i lekarza na badania psychologiczne. W pracowni prowadzone są również konsultacje i terapia psychologiczna. Pracujemy 7 dni w tygodniu po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się. Gwarantujemy szybkie terminy i wysoką jakość wykonywanych usług

  Data dodania: 18 09 2016 · szczegóły wpisu »