Strony z PageRank 0:

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • KORA Centrum Szkoleń - kursy dla pielęgniarek i położnych »

  Kora. pl zajmuje się edukowaniem pielęgniarek, szkoleniami z pierwszej pomocy, ratowników lekarskich, asystentek stomatologicznych i opiekunów lekarskich.
  Najlepsza kadra pracownicza gwarantuje najlepszą jakość szkoleń.
  Tworzymy zgrany skład profesjonalistów. Nasi wykładowcy zapewniają również adekwatny sprzęt na kurs, użytkowany szczególnie w trakcie lekcji badań fizykalnych, lub też pierwszej pomocy.
  Stawiamy na zaawansowane metody oświaty.
  Chcemy zapewnić wygodę kursantom, zbudowaliśmy platformę e-learningową z dużą bazą zagadnień. Służy ona w charakterze dopełnienia kursu oraz w tym samym czasie jako pomoc w przygotowaniach do urzędowego testu.
  W celu zapoznania się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę www i do placówki. Odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • pomoc psychologiczna białołęka »

  Jeżeli żyjesz w ciągłym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a może w niedalekim okresie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest ci konieczna pomoc psychologa bądź terapeuty. Nie zwlekaj i dopóki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Tysiące osób nie skorzystało z pomocy i popełnili zamach samobójczy. Nie stań się niejaką z osób, która zniszczy sobie życie. Każdy ma prawo do kryzysu psychicznego. W tym czasie wystarczy wyłącznie poprosić o pomoc, a wszystko skończy się pozytywnie.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • jakpokonacbol.pl »

  Głowisz się, jak pokonać ból głowy albo ból zęba? To nierówna walka, więc przyda Ci się fachowa pomoc. I tak się składa, że wiemy, gdzie powinieneś jej szukać - na stronie internetowej jakpokonacbol.pl, która podsunie Ci wiele cennych informacji. Dzięki nim szybko przekonasz się, że najlepszą obroną jest atak!

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • USG piersi Wroclaw »

  W dzisiejszych czasach wielu ludzi usiłuje w sposób szczególny dbać o swoje zdrowie i jest to z całą pewnością postawa godna naśladowania. Coraz więcej słyszy się o tym, że ludzie zdrowo się odżywiają i trenują sporty ale także decydują się na różnego typu badania profilaktyczne w celu zmniejszenia ryzyka zachorowań na najróżniejsze choroby. Z pewnością wielką pomocą w diagnozowaniu problemów ze zdrowiem jest współczesna diagnostyka medyczna, która dostępna jest od kilku lat. Dzięki nowoczesnej technologii można przeprowadzać badania takie jak USG węzłów chłonnych czy USG trzustki. W naszej pracowni fachowcy wykonują również badania takie jak dopplerowskie USG układu wrotnego a także badanie elastografii wątroby. Wszystkie badania realizujmyż na nowoczesnym i bardzo dokładnym sprzęcie a nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pracowni.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.stoperan.pl »

  Zastosowanie lekarstwa jakim jest Stoperan, jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli występują objawy takie jak biegunka. Producentem wyżej wymienionego leku jest USP Zdrowie, dzięki czemu można być pewnym, że lek jest zarazem skuteczny jak i bezpieczny. Lek Stoperan można stosować u dzieci już od szóstego roku życia. Dostępny jest również Stoperan plus, który dodatkowo łagodzi bolesne skurcze oraz Stoperan Elektrolity, który uzupełnia sole mineralny i glukozy, którą się traci podczas biegunki i grypy żołądkowej.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Jeżeli w twojej familii widzisz kłopot uzależnienia to bez powątpiewania powinieneś pomóc takiej osobowości oraz zachęcić ją wyraźnie do kuracji. Każdemu, komu zależy na szczęściu ukochanych nie winien przebiegać obojętnie obok kłopotu. Zapraszam na stronę: leczenieuzaleznienwroclaw. pl, żeby zapoznać się z tym co świadczę dla jednostek wymagających pomocy. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że diagnoza oraz leczenie zakończą się dobrze dla familii i chorej jednostki. Alkohol, narkotyki albo choćby zakupoholizm i hazard mogą wpędzić do rozpadu rodziny oraz związku.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Gestalt w Warszawie »

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie psychoterapii gestalt. Zapewniamy wsparcie osobom, które nie chcą być same ze swoimi trudnościami i poszukują dla nich rozwiązania. Działamy we własnym gabinecie znajdującym się w centrum Warszawy. Jako Pracownia Psychoterapii Gestalt istniejemy od 2008 roku. Zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu www, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów na temat naszej działalności.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Środek do wybielania zębów »

  Już dziś wypróbuj najwyższej jakości środki, które pomogą tobie osiągnąć piękny biały uśmiech. Zachęcające jest to, iż początkowe efekty widać już od pierwszego użycia. Jednocześnie użycie preparatów umożliwiających wybielanie zębów nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych i podrażnień. Co więcej chcemy podkreślić, ze użycie leków do wybielania zębów, jak również różnego rodzaju urządzeń, jakie pomagają uzyskać ten cel sprawdza się dla każdego, kto pragnie w domowym zaciszu wybielić swoje zęby. Równocześnie gwarantujemy, ze nie stracisz przy tym dużych oszczędności, a zyskujesz skuteczność wybielania i bezpieczeństwo przeprowadzanych działań dentystycznych. Już dziś przekonaj się o zachwycającej skuteczności wspomnianych środków.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy Stalowa Wola »

  Każdy bez względu na wiek może obawiać się wizytacji u stomatologa. Niefortunnie nieleczony ząb w efekcie da o sobie znać i dlatego też należałoby udać się jak najprędzej do właściwego stomatologa. Ale jak takiego stomatologa zastać? Na szczęście takich problemów nie mają już za potrzebą strony www. Stomatolog. Stalowa-Wola. pl mieszkańcy Stalowej Woli. Jest to strona internetowa o rodzaju informacyjnym o wszelkich najskuteczniejszych gabinetach stomatologicznych w tym miasteczku. Stanowi więc to najodpowiedniejsze centrum informacji, jakie pozwoli dojść do specjalisty mogącego przezwyciężyć nasz lęk przed leczeniem zębów.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia sportowa Warszawa »

  Każdy zawodnik wwłasnej karierze zaznajomił się zczymś co jest niechcianą czarną zmorąintensywnego sportu czyli z kontuzją. Niestety zdażają się one zazwyczaj jeżeli tylko wysiłek jest zbyt duży dlaorganizmu lub któraś część ciałauległa niebezpiecznemu stłuczeniu. W takich okolicznościach konieczna i wręcz nieunikniona jestdługa rehabilitacja ażeby odzyskać zdrowie i wrócić doćwiczenia ukochanej dyscypliny sportowej. Znalezienie stosownegorehabilitant warszawa jednak nie jest takie łatweponieważ spora większość fizjoterapeutów posiadanaturalnie przeszkolenie nie mniej jednak jest onaprzystosowane do medycynyprostych ludzi. Fizjoterapia pomaga im przygotować się do podjęcia normalnych codziennych obowiązków. Jak wiadomoprzeciętny Janek i Wojtek nie musi każdego dnia albo co najmniej wręcz co tydzieńpoprzez jedną godzinę śmigać na parkiecie czy boisku, nie podskakuje na wysokość mniej więcej dwóch metrów tak jak to robią siatkaże. Podobne rzeczy są zarezerwowane dla zawodników sportowych, tak więc potrzebują oniodmiennych programówfizjoterapeutycznych, a takie znają jedynieodpowiednio przeszkoleni terapeuci, w zdecydowanej większości przypadków uposażeniteż w specjalnie wyprodukowany do tego sprzęt. Na fizjoterapię sportową w Warszawie zaprasza Państwaośrodek rehabilitacji Fizjo4life.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Zajmuję się psychoterapią i psychologią na Śląsku, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest zorientowana do wszystkich osób jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.

  W razie, gdy nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a masz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim wizycie można stwierdzić czy człowiek potrzebuje leczenia, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • psychologhumanus.pl - gabinet psychologiczny »

  Kiedy wszystkie znane środki Cię zawiodą i nadal czujesz się źle, niedowartościowany, nikomu niepotrzebny lub też zmarła Ci bliska osoba i nie możesz pogodzić się z jej stratą, wiedz że możesz liczyć na fachową pomoc ze strony naszego gabinetu.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Paski wybielające »

  Białe żeby są marzeniem w zasadzie każdego z nas. Nic dlatego niesamowitego, iż wiele osób szuka cudownego sposobu na wybielanie zębów. Zapewniamy, iż środki do wybielania zębów działają bardzo spektakularnie i bardzo bezpiecznie. Ponadto warto zauważyć, iż ich regularne używanie sprawi, że ty również możesz zyskać wymarzone białe zęby. Nie można także nie napomknąć o tym, że preparaty do wybielania zębów uzyskały najwyższe noty wśród specjalistów i użytkowników. Jesteśmy przeświadczeni, ze po kilku użyciach zauważysz wielką poprawę. Już dziś zdecyduj się na najwyższej klasy specyfiki do wybielania zębów a na pewno nie pożałujesz podjętej decyzji. Przekonaj się o tym już teraz. Zadbaj o swoje zęby.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tabletki na łysienie »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z technologią urządzenia ViviComb, jakie zdobyło duże grono usatysfakcjonowanych użytkowników. Urządzenie to przyczynia się do zatrzymania procesu wypadania włosów, jak również odbudowy komórek włosów i ich ponownego wzrostu. Podkreślamy również, że ViviComb doskonale usprawnia krążenie krwi w skórze głowy, dzięki czemu w tak krótkim czasie można uzyskać satysfakcjonujące efekty. Podkreślamy, iż systamtyczne używanie urządzenia ViviComb jest w stanie przyspieszyć proces regeneracji włosów. Zapewniamy, że szybko będziesz mógł ponowne cieszyć się bujną czupryną. Przekonaj się o tym już dziś, a na pewno nie pożałujesz podjętej decyzji. Już teraz dołącz do 93% badanych mężczyzn, u których odnotowano wzmożony porost włosów.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • plastyka pochwy »

  W naszej klinice wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W ramach korekcji defektów poporodowych na szczególną uwagę zasługują dwie najczęściej spotykane dolegliwości tj. żylaki krocza oraz plastyka pochwy.Plastyka pochwy jest standardową operacją ginekologiczną. Operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, zwłaszcza w obecności pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Do etapów tej operacji należą: plastyka przedniej ściany pochwy, plastyka tylnej ściany z ew. operacja przepukliny.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • tabletki na tradzik »

  Spora część zarówno dziewczyn, jak także mężczyzn zmaga się z uciążliwymi skutkami trądziku. Podkreślamy jednakże, że można wyróżnić wiele przyczyn powstawania trądziku. Pośród najczęściej spotykanych przyczyn można wyróżnić czynniki hormonalne, gdyż podczas dojrzewania organizm wytwarza hormony męskie o nazwie androgeny, które działają na gruczoły łojowe zwiększając ich rozmiar i produkowanie łoju. W związku z tym, iż łój, keratyna i obumarłe komórki naskórka zatykają kanaliki mieszków włosowych na naszych twarzach pojawiają się nieestetycznie wyglądające zaskórniki. W momencie zatkania mieszków włosowych następuje bardzo szybki rozwój bakterii, co wiedzie do stanów zapalnych i dalszego rozwoju trądziku zwykłego.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi »

  Idąc naprzeciwko zapotrzebowaniu rynku zadecydowaliśmy zagwarantować wszelkim zainteresowanym pojemny wachlarz usług zawierających zabiegi kosmetyczne, lecz także i z obszaru medycyny oraz ginekologii estetycznej. Na dzień obecny goldclinic. pl jako unikalni w naszym kraju przeprowadzają zabiegi laserowe obkurczania waginy oraz wysiłkowego niedotrzymywania moczu. W tej placówce można również bez wysiłku poddać się usunięciu blizn i resurfacingu skóry. Zapraszamy po więcej szczegółów na lokalną stronę www albo również prosto do kliniki w warszawie.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MaxMedik »

  Żadna kobieta nie lubi swoich zmarszczek albo rozstępów. Nic więc dziwnego, że jeśli jest szansa na skuteczna walkę w nimi, każda pani chce ją podjąć, aby móc w pełni cieszyć się swoim kobiecym ciałem. Dobrze jest więc wyposażyć swój salon piękności w mikrodermabrazja sprzęt, który umożliwi przeprowadzanie bardzo komfortowych i co najważniejsze – skutecznych zabiegów tego typu. Jeśli szukasz dobrego urządzenia, zajrzyj już dzisiaj do naszego sklepu internetowego. U nas sprzęt zawsze najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Jeżeli przeżywają Państwo kryzys w związku to być może ostatnią szansą dla Was jest nasza profesjonalna terapia par. Odwiedź jeszcze dziś naszą stronę internetową psychomedic. pl, zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i pozwól sobie pomóc. Dla firmy Psychomedic zawsze najważniejsze jest zadowolenie pacjentów dlatego też oferujemy najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zadzwoń do Nas jeszcze dziś, zapisz się na wizytę i przekonaj się sam, że profesjonalna terapia par w Warszawie może uratować Twój związek.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  Zajmujemy się realizowaniem usług medycznych, które obejmują rehabilitację. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy pozwalają nam zapewnić naszym pacjentom kompleksowe usługi rehabilitacji, które realizowane są w naszych centrach medycznych działających w Pruszkowie oraz Żyrardowie. Celem naszych działań jest realizowanie metod rehabilitacji, które pozwalają na przywrócenie maksymalnej sprawności fizycznej u pacjentów po różnych urazach i chorobach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »