Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa dr n. med. Ewa Surynt

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa dr n. med. Ewa Surynt Jestem lekarzem a moją specjalnością jest ginekologia onkologiczna od 2013 roku, a także jestem specjalistką w dziedzinie położnictwa i ginekologii od 2009 roku. Absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2001 rok). Obecnie pracuję w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. Wykonuję pełen zakres leczenia operacyjnego onkologicznego w tym laparoskopowego usunięcia narządu rodnego, histeroskopia operacyjna, diagnostyczna, wyłyżeczkowanie diagnostyczne kanału szyjki i jamy macicy, pobranie wycinków z szyjki macicy, usunięcie polipów, usunięcie sromu, założenie / wymiana wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej w krótkim znieczuleniu dożylnym, amputacja chirurgiczna szyjki macicy z plastyką pochwy i krocza, laparoskopowe usunięcie torbieli jajników. Jestem członkiem PTGO - Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz ESGO - Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Posiadam certyfikaty w zakresie endoskopii i ultrasonografii. Zapraszam serdecznie wszystkich pacjentów z dolegliwościami do odwiedzenia mojego gabinetu.

Szczegóły strony ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu:

Podlinkuj stronę ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu:

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa dr n. med. Ewa Surynt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Położna Białystok »

  Ginekolog-położnik dr Anna Kluz-Kowal zaprasza do skorzystania z oferty swojego gabinetu ginekologicznego mieszczącego się w Białymstoku. Zakres usług gabinetu obejmuje między innymi: konsultacje ginekologiczne w pełnym zakresie, diagnostykę, badania ginekologiczne, leczenie schorzeń, w tym nadżerek, położnictwo. Specjalnością dr Kluz-Kowal jest także ginekologia dziecięca. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do USG ginekologicznego oraz USG piersi. Na wizyty można zarejestrować się telefonicznie.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Katowice »

  Wszystkim naszym pacjentom w ramach usług naszej kliniki gwarantujemy wysokiej jakości leczenia. Specjalnością naszej kliniki jest leczenie niepłodności. W naszej klinice wykonujemy między innymi takie zabiegi jak in vitro. Wykorzystujemy w ramach naszych metod leczenia najnowocześniejsze sposoby leczeni, jak naprotechnologia. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, co pozwala nam gwarantować skuteczność leczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Zdrówko »

  W naszej nowoczesnej klinice medycznej specjalizujemy się w realizowaniu na terenie Bydgoszczy leczenia niepłodności. Zespół doświadczonych specjalistów pozwala nam na realizowanie bezpiecznych i skutecznych metod leczenia niepłodności. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz kadrą doświadczonych specjalistów, co pozwala nam realizować szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziomie. Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem do rehabilitacji, który pozwala nam na realizowanie rehabilitacji niemowląt, dzieci i dorosłych. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Klinika Katowice – proktolog i inni specjaliści »

  W Euro-Klinice w Siemianowicach Śląskich pracujemy według standardów wymaganych w Unii Europejskiej. Jesteśmy ośrodkiem diagnostyki i nieoperacyjnego
  leczenia chorób odbytu i odbytnicy. Zajmujemy się również leczeniem zakażeń wirusem HPV.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • O NAS - Psychodia - badania psychotechniczne i usługi psychologiczne »

  Nowo otwarta, nowoczesna pracownia badań psychotechnicznych Psychodia zaprasza na badania kierowców, operatorów i badania wysokościowe w Lubaczowie.

  PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych
  ul. płk Dąbka 2B (w budynku ArtStone obok dużego Tesco)
  Lubaczów

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek 8:30-18:00

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu badań w pozostałych godzinach a także w SOBOTY i NIEDZIELE.

  Badania wykonuje psycholog transportu mgr Diana Puchalska. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze do badań, a także zintegrowanemu programowi komputerowemu czas badania i związany z nim stres zostaje zredukowany do minimum. Badany na bieżąco informowany jest o wynikach i postępach.

  W trosce o komfort klientów, w przypadku złego samopoczucia badanego lub jakiegokolwiek niepowodzenia ustalany zostaje dodatkowy termin badania, badanie dodatkowe jest bezpłatne.

  Wykonujemy badania psychotechniczne:

  * kierowców zawodowych
  * kandydatów na kierowców zawodowych
  * instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy
  * kandydatów na instruktorów i egzaminatorów
  * kierowców pojazdów uprzywilejowanych
  * osób skierowanych w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych, udziałem w wypadku drogowym, kierowaniem po alkoholu
  * kierowców pojazdów służbowych kat. B
  * operatorów wózków widłowych, paletowych, sprzętu budowlanego, drogowego, itd.
  * osób w zawodach wymagających specjalistycznych badań psychologicznych

  Szczegółowe informacje wraz z cenami badań na www. psychodia. pl

  Rejestracja telefoniczna

  Gwarantujemy najszybszy czas badania i miłą atmosferę, zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika ginekologiczna »

  Nasze hospicjum stacjonarne dla dzieci stale się rozwija. Domowa opieka paliatywna jest alternatywą wobec leczenia w szpitalu. Nadrzędnym celem Podkarpackiego Hospicjum Dla Dzieci jest umożliwienie nieuleczalnie chorym dzieciom pobytu we własnych domach. Zapewniamy opiekę dzieciom, które są nieuleczalnie chore. Pomagamy w spędzeniu ostatnich dni życia w domach lub w naszym hospicjum stacjonarnym. Można wspomagać naszą działalność, przekazując 1 procent podatku na nasze Hospicjum. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Galen - trening funkcjonalny Katowice »

  Trening funkcjonalny, czyli rehabilitacja funkcjonalna forma diagnozy, leczenia i rehabilitacji, który jest oparty o obserwację pacjentów i ruchów, które wykonują na co dzień. Zaletą treningu funkcjonalnego jest to, że maksymalnie zwiększa sprawność ruchową i samodzielność pacjentów bez obciążania stawów i mięśni. W centrum rehabilitacji w Katowicach prowadzimy również:
  •Rehabilitację dzieci,
  •Masaż,
  •Leczenie osteopatii.
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl »

  Nawet w dużym mieście, niełatwo jest znaleźć dobrego ginekologa, dlatego wiele kobiet polega na opinii innych szukając pomocy w internecie. Ginekolog jest dla kobiet kimś więcej niż tylko specjalistą medycyny bowiem trafiają one do niego licząc na dyskrecję, zrozumienie i pomoc w niejednokrotnie trudnej sytuacji dotyczącej ich zdrowia.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ginekologii gliwice »

  Klinika Serafin Clinic działająca na gliwickim rynku ginekologicznym wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich ludzi, którzy chcą sie poczuć komfortowo i pewnie we własnym ciele. Dobranie odpowiedniej metody leczenia oraz jej wdrożenie, przy jednoczesnym zachowaniu w nim umiarkowania to specjalnośc lekarzy tworzących ten zespół. Każdy z nas może tam otrzymać dokładne porady co do własnego stanu zdrowia i jednocześnie wdrożyc kompleksowe leczenie jeśli sytuacja będzie tego wymagała.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Dr Michalski w swoim gabinecie świadczy usługi z zakresu badań profilaktycznych, prowadzenia ciąży, a także wykonuje zabiegi z użyciem lasera CO2 w Żorach. Gabinet wyposażony jest w najnowsze sprzęty, dzięki czemu ginekologia w Żorach cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem naszych pacjentek. Wykonujemy także specjalistyczne testy w kierunku wirusa HPV oraz badanie cytologiczne z użyciem nowoczesnej metody LBC. Zachęcamy do skorzystania usług poradni ginekologicznej i zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »