Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak Zajmuję się psychoterapią i psychologią na Śląsku, mam osobisty gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest zorientowana do wszystkich osób jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.

W razie, gdy nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a masz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim wizycie można stwierdzić czy człowiek potrzebuje leczenia, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

Szczegóły strony sebastianorynczak.pl:

Podlinkuj stronę sebastianorynczak.pl:

Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • pomoc psychologiczna białołęka »

  Jeżeli żyjesz w ciągłym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a może w niedalekim okresie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest ci konieczna pomoc psychologa bądź terapeuty. Nie zwlekaj i dopóki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Tysiące osób nie skorzystało z pomocy i popełnili zamach samobójczy. Nie stań się niejaką z osób, która zniszczy sobie życie. Każdy ma prawo do kryzysu psychicznego. W tym czasie wystarczy wyłącznie poprosić o pomoc, a wszystko skończy się pozytywnie.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty w Szczecinie »

  W ofercie naszej firmy, znajdującej się w Szczecinie, znajdziesz wiele różnorodnych rodzajów przeprowadzanych psychotestów, takich jak badania kierowców, ocena inteligencji czy też test na temat samooceny. Zatrudniamy jedynie specjalistów, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Aby dowiedzieć się o nas więcej i zapoznać się ze szczegółami naszej oferty wystarczy wejść na naszą stronę. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  W ramach oferty naszego centrum psychologii zapewniamy szeroki zakres radzenia sobie z problemami z zakresu psychologii oraz psychiatrii. W naszym centrum pracuje zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje, co pozwala nam zapewnić adekwatnie dostosowane metody radzenia sobie z poszczególnymi problemami naszych pacjentów. Zapewniamy między innymi i treningi psychologiczne oraz formy terapeutyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do współpracy z naszym centrum!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog poznań »

  Zachęcamy do skorzystania z usług naszego gabinetu psychologicznego, który znajduje się w Poznaniu. Pomagamy ludziom rozwiązywać przeróżne problemy - od tych wydawać by się mogło bardziej błahych, bo problemy bardzo zaawansowane, które wikłają nie tylko jednostkę, ale nieraz całe rodziny. Dlatego prowadzimy nie tylko terapię indywidualną, ale również dla par i rodzin. Prosimy pamiętać, by odwoływać wizyty dzień wcześniej. W przeciwnym razie ponosi się 100% kosztów takiej wizyty. Naszych psychologów można poznać na stronie www.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole dla dzieci z autyzmem - ProIntegris »

  U niektórych dzieci wykazujących we wczesnym dzieciństwie zaburzenia rozwoju i zachowania diagnozuje się autyzm. Konieczne jest objęcie ich fachową opieką jak najwcześniej.
  Specjalistyczne punkty opieki dla dzieci dają możliwość zapisania malców na zajęcia, które mają przygotować dziecko do edukacji szkolnej i pomóc mu wykształcić potrzebne umiejętności. Punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem z Bydgoszczy zajmuje się prowadzeniem terapii na wielu obszarach rozwoju dziecięcego. Połączenie ćwiczeń terapeutycznych z zabawą pozwala dziecku z autyzmem pogłębiać kształtowane umiejętności i budować relacje w grupie - w przedszkolu dla dzieci z autyzmem Pro-Integris zajęcia odbywają się w grupach do 4 dzieci, pod okiem wykształconego personelu.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • O NAS - Psychodia - badania psychotechniczne i usługi psychologiczne »

  Nowo otwarta, nowoczesna pracownia badań psychotechnicznych Psychodia zaprasza na badania kierowców, operatorów i badania wysokościowe w Lubaczowie.

  PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych
  ul. płk Dąbka 2B (w budynku ArtStone obok dużego Tesco)
  Lubaczów

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek 8:30-18:00

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu badań w pozostałych godzinach a także w SOBOTY i NIEDZIELE.

  Badania wykonuje psycholog transportu mgr Diana Puchalska. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze do badań, a także zintegrowanemu programowi komputerowemu czas badania i związany z nim stres zostaje zredukowany do minimum. Badany na bieżąco informowany jest o wynikach i postępach.

  W trosce o komfort klientów, w przypadku złego samopoczucia badanego lub jakiegokolwiek niepowodzenia ustalany zostaje dodatkowy termin badania, badanie dodatkowe jest bezpłatne.

  Wykonujemy badania psychotechniczne:

  * kierowców zawodowych
  * kandydatów na kierowców zawodowych
  * instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy
  * kandydatów na instruktorów i egzaminatorów
  * kierowców pojazdów uprzywilejowanych
  * osób skierowanych w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych, udziałem w wypadku drogowym, kierowaniem po alkoholu
  * kierowców pojazdów służbowych kat. B
  * operatorów wózków widłowych, paletowych, sprzętu budowlanego, drogowego, itd.
  * osób w zawodach wymagających specjalistycznych badań psychologicznych

  Szczegółowe informacje wraz z cenami badań na www. psychodia. pl

  Rejestracja telefoniczna

  Gwarantujemy najszybszy czas badania i miłą atmosferę, zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa dr n. med. Ewa Surynt »

  Jestem lekarzem a moją specjalnością jest ginekologia onkologiczna od 2013 roku, a także jestem specjalistką w dziedzinie położnictwa i ginekologii od 2009 roku. Absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2001 rok). Obecnie pracuję w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. Wykonuję pełen zakres leczenia operacyjnego onkologicznego w tym laparoskopowego usunięcia narządu rodnego, histeroskopia operacyjna, diagnostyczna, wyłyżeczkowanie diagnostyczne kanału szyjki i jamy macicy, pobranie wycinków z szyjki macicy, usunięcie polipów, usunięcie sromu, założenie / wymiana wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej w krótkim znieczuleniu dożylnym, amputacja chirurgiczna szyjki macicy z plastyką pochwy i krocza, laparoskopowe usunięcie torbieli jajników. Jestem członkiem PTGO - Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz ESGO - Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Posiadam certyfikaty w zakresie endoskopii i ultrasonografii. Zapraszam serdecznie wszystkich pacjentów z dolegliwościami do odwiedzenia mojego gabinetu.

  Data dodania: 17 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • alkoholizm.org.pl »

  Ośrodek odwykowy dla alkoholików każdego roku przyjmuje nowych pacjentów, a także tych, którzy na odwyk udają się po raz kolejny. Jeżeli chodzi o alkoholizm leczenie jest znacznie trudniejsze niż w przypadku uzależnienia od narkotyków. Głównie dlatego, że alkohol każdy wszędzie może kupić. Jest on ogólnodostępny na sklepowych półkach. Tak więc po wyjściu z odwyków pokusy są wszędzie. Leczenie uzależnień alkoholowych może być skuteczne, jednak wymaga przede wszystkim wielkich chęci osoby uzależnionej do tego, aby wyzdrowieć.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Strefa Zmiany to nowoczesny ośrodek zajmujący się psychoterapią, z którego usług może skorzystać każdy. Dzięki ogromnej wiedzy i bardzo bogatemu doświadczeniu naszych terapeutów jesteśmy w stanie oferować skuteczną pomoc w każdej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, za pośrednictwem której każdy możne w bardzo szybki i wygodny sposób poznać naszą historię oraz cały asortyment oferowanych świadczeń. Zapraszamy gorąco do współpracy i podjęcia u nas efektywnej terapii.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.szczepaniak-psychology.eu »

  Wiele osób odczuwa obawy przed wizytą w gabinecie psychologa i zadają sobie pytania czy to możliwe, że terapia może im pomóc. Należy wiedzieć, że często wizyta u psychologa to jedyna możliwa droga, by poznać swoje prawdziwe potrzeby i uzyskać pomoc!
  Doświadczony Psycholog systemowy i Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak oferuje Państwu konsultacje psychologiczne i zaprasza na terapia indywidualna, terapia rodzin, terapia par oraz skuteczna terapia uzależnień w swoim gabinecie Psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
  Zapraszam osoby poszukujące pomocy w kryzysie partnerskim lub rodzinnym i poszukują sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.
  Więcej informacji o terapiach w moim gabinecie na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »