Fizjoterapia Podkategoria: Fizjoterapia

 • Fizjoterapia sportowa Warszawa »

  Każdy zawodnik wwłasnej karierze zaznajomił się zczymś co jest niechcianą czarną zmorąintensywnego sportu czyli z kontuzją. Niestety zdażają się one zazwyczaj jeżeli tylko wysiłek jest zbyt duży dlaorganizmu lub któraś część ciałauległa niebezpiecznemu stłuczeniu. W takich okolicznościach konieczna i wręcz nieunikniona jestdługa rehabilitacja ażeby odzyskać zdrowie i wrócić doćwiczenia ukochanej dyscypliny sportowej. Znalezienie stosownegorehabilitant warszawa jednak nie jest takie łatweponieważ spora większość fizjoterapeutów posiadanaturalnie przeszkolenie nie mniej jednak jest onaprzystosowane do medycynyprostych ludzi. Fizjoterapia pomaga im przygotować się do podjęcia normalnych codziennych obowiązków. Jak wiadomoprzeciętny Janek i Wojtek nie musi każdego dnia albo co najmniej wręcz co tydzieńpoprzez jedną godzinę śmigać na parkiecie czy boisku, nie podskakuje na wysokość mniej więcej dwóch metrów tak jak to robią siatkaże. Podobne rzeczy są zarezerwowane dla zawodników sportowych, tak więc potrzebują oniodmiennych programówfizjoterapeutycznych, a takie znają jedynieodpowiednio przeszkoleni terapeuci, w zdecydowanej większości przypadków uposażeniteż w specjalnie wyprodukowany do tego sprzęt. Na fizjoterapię sportową w Warszawie zaprasza Państwaośrodek rehabilitacji Fizjo4life.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  Żeby wybrać profesjonalne rozwiązania rehabilitacyjne trzeba się czasem naprawdę nieźle postarać. Jednak w Polsce znajdziemy już takie przedsiębiorstwa, które będą w stanie zaproponować nam bardzo konkretne rozwiązania. Dzięki nim będziemy mieć pewność, że wykorzystamy najlepszej klasy środki leczenia stawów bądź też kości. Przyda się dobra poradnia rehabilitacyjna Kraków to miasto, w którym odnajdziesz naprawdę wartościowe rozwiązania, pomagające ci efektywnie i prosto skorzystać z doskonałych usług z tego zakresu. Wejdź na stronę rehabilitacja-rst gdzie znajdziesz więcej informacji.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Doskonalenia Masażu »

  Ośrodek Doskonalenia Masażu prowadzi profesjonalne kursy masażu w Krakowie, Wrocławiu i w Warszawie. Na kursach tych mogą Państwo nauczyć się różnego rodzaju technik masowania oraz pracy z klientem. Dostępne są zajęcia grupowe i indywidualne. Ośrodek kieruje swoją ofertę zarówno do osób początkujących, także bezrobotnych, również posiadających doświadczenie – pracowników gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA, pracowników klubów sportowych, sanatoriów. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia oferty!

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Galen - trening funkcjonalny Katowice »

  Trening funkcjonalny, czyli rehabilitacja funkcjonalna forma diagnozy, leczenia i rehabilitacji, który jest oparty o obserwację pacjentów i ruchów, które wykonują na co dzień. Zaletą treningu funkcjonalnego jest to, że maksymalnie zwiększa sprawność ruchową i samodzielność pacjentów bez obciążania stawów i mięśni. W centrum rehabilitacji w Katowicach prowadzimy również:
  •Rehabilitację dzieci,
  •Masaż,
  •Leczenie osteopatii.
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole dla dzieci z autyzmem - ProIntegris »

  U niektórych dzieci wykazujących we wczesnym dzieciństwie zaburzenia rozwoju i zachowania diagnozuje się autyzm. Konieczne jest objęcie ich fachową opieką jak najwcześniej.
  Specjalistyczne punkty opieki dla dzieci dają możliwość zapisania malców na zajęcia, które mają przygotować dziecko do edukacji szkolnej i pomóc mu wykształcić potrzebne umiejętności. Punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem z Bydgoszczy zajmuje się prowadzeniem terapii na wielu obszarach rozwoju dziecięcego. Połączenie ćwiczeń terapeutycznych z zabawą pozwala dziecku z autyzmem pogłębiać kształtowane umiejętności i budować relacje w grupie - w przedszkolu dla dzieci z autyzmem Pro-Integris zajęcia odbywają się w grupach do 4 dzieci, pod okiem wykształconego personelu.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet SHEA Marta Antoszczyk »

  Wejdź na www. gabinetshea. pl i skorzystaj ze specjalnej oferty! Jeśli trafisz do tego miejsca przez stronę internetową otrzymasz 10% rabatu na masaże. Skorzystaj z tak unikalnej oferty i zapewnij sobie komfort. Możesz zdecydować się na masaże, terapie McKenziego, metodę Dorna, taping i inne sposoby leczenia. Kontakt telefoniczny: 691123071.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • MobileMed.pl - Rehabilitacja osób starszych »

  W naszym centrum zdrowotnym posiadamy zespół doświadczonych oraz certyfikowanych fizjoterapeutów, którzy pozwalają nam zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom realizowania zabiegów rehabilitacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zarówno do realizowania zabiegów jak też diagnostycznym, co pozwala nam zapewnić odpowiednio dopasowane metody leczenia począwszy od masaży a skończywszy na terapiach manualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w ramach naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Rehmedicon Warszawa »

  Rehmedicon to nowoczesna placówka opieki medycznej, która proponuje pacjentom bardzo bogatą ofertę usług. Metody stosowane w Rehmedicon bazują na dotychczasowych osiągnięciach medycyny i nowych odkryciach, dzięki którym pacjent może znów cieszyć się zdrowiem i sprawnością. Najwyższej klasy sprzęt i fachowe podejście lekarzy - kardiologów, fizjoterapeutów, ortopedów przekładają się na skuteczny przebieg leczenia. Przychodnia Rehmedicon działa w Warszawie, czuwając nad powrotem chorych do zdrowia, pomagając zarówno w lekkich urazach, jak i poważnych schorzeniach.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • gapinski.pl »

  Michał Gapiński jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu. Tam w 2001 roku otworzył swój gabinet, w którym zajmuje się przede wszystkim leczeniem bólu i skrzywień kręgosłupa. Leczenie jest bezpieczne i daje precyzyjne skorygowanie kręgosłupa, aby zlikwidować rwę kulszową, migreny, ból głowy, zawroty głowy, bóle szyi, problemy ze słuchem, wady postawy i inne schorzenia, których przyczyną są przesunięcia kręgów w kręgosłupie. Gabinet Gapiński czynny jest od poniedziałku do piątku. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Jako Stacja Zdrowie proponujemy dla naszych klientów najlepszą ofertę, która pozwoli na zażegnanie wielu problemów zdrowotnych. Otrzymana u nas pomoc będzie maksymalnie korzystna i komfortowa dla wszystkich osób. Możliwe będzie czerpanie z niej naprawdę dużej radości i poważnego zadowolenia. Zapraszamy więc do postawienia na naszą ofertę.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  Poszukujesz profesjonalnego centrum rehabilitacji, które będzie znajdować się w dogodnej lokalizacji? Jeśli mieszkasz na terenie bądź w pobliżu Krakowa, sprawdź stronę openmedical. pl. Centrum Terapii i Rehabilitacji Open Medical to nowoczesne miejsce, które tworzą wysoko wyspecjalizowani lekarze i fizjoterapeuci. Dzięki ogromnej palecie świadczonych usług z pewnością będą w stanie uśmierzyć każdy ból.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Synapsa Med Sp.zo.o. »

  Nasze centrum specjalizuje się w prowadzeniu zajęć terapeutycznych dla dzieci. W ofercie posiadamy między innymi integrację sensoryczną, fizjoterapię, logopedię, trening umiejętności społecznych, a także terapię pedagogiczną dla dzieci dyslektycznych. W naszej placówce pracuje kadra wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Posiadamy także świetlicę, w której możecie Państwo zostawić swoje pociechy na czas pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Villa Medica »

  Na ofertę Villa Medica składa się szeroki zakres usług związanych z leczeniem, diagnostyką oraz rehabilitacją. Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i podnoszenie komfortu pacjentów dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i zabiegów umożliwiających szybki powrót do zdrowia i aktywności fizycznej. Pracujemy zarówno z dorosłymi jak i dziećmi i do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi konsultacje lekarskie, rehabilitacje i fizykoterapię oraz diagnostykę stóp i obrzęków.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Dyskopatii Tomasz Kęsy Reha-Master »

  Centrum Leczenia Dyskopatii Reha-Master jest specjalistyczną przychodnią, w której swoje usługi świadczą najlepsi fizjoterapeuci i rehabilitanci z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody leczenia bólu i stanów zwyrodnieniowych kręgosłupa pozwalających na uniknięcie ingerencji chirurgicznej. Stale poszerzamy swoją wiedzę na temat skutecznych terapii manualnych, pozwalających na powrót do sprawności fizycznej pacjentów z dyskopatią, po urazach czy przebytym udarze.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy kręgosłupa - Warszawa »

  Firma VitaMasaż oferuje profesjonalną terapie masażem dla całego kręgosłupa. Tadeusz Trzonkowski profesjonalny terapeuta dojedzie do Ciebie pod wskazany adres. Wykonam masaż leczniczy kręgosłupa przy rwie kulszowej, masaż sportowy, bańką chińską, po porodzie. Zapraszam na stronę www. vitamasaz. pl

  Data dodania: 17 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów »

  Top School jest firmą, która zajmuje się organizacją kursów PNF i Ibita Bobath. Kursy PNF organizowane przez Top School mają akredytacje międzynarodowego stowarzyszenia IPNFA oraz Polskiego stowarzyszenia Fizjoterapii. Szkolenia prowadzone są tylko przez certyfikowanych i akredytowanych instruktorów IPNFA.

  Data dodania: 25 07 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fizjoterapia

Fizjoterapia - nowa strona:

Adres: