Dietetyka Podkategoria: Dietetyka

 • Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk mgr inż. Rafał Jarczewski »

  Poradnia należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

  Standard naszych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.

  Wszystkie opracowane programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia zawsze staramy się brać pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

  W poradni uzyskasz pomoc w zakresie żywienia w niedowadze, otyłości, chorobie, ciąży czy sporcie.

  Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polecany dietetyk Warszawa »

  Nasza poradnia zapewnia przygotowanie specjalnych zaleceni z obszaru diety dla osób z: Nadwagą i otyłością Zaburzeniami przewodu pokarmowego Nadciśnieniem tętniczym Hiperlipidemią Cukrzycą Miażdżycą Nowotworami Przewlekłą infekcją nerek Niedokrwistością Dną moczanową Kamicą żółciową Informacje żywieniowe dla: Dzieci i młodzieży Osób w ciąży i karmiących Osób o wzmożonej aktywności ruchowej. Nasi fachowi specjaliści są w stanie podołać nawet najcięższym zagadnieniom. Dlatego możecie być pewni, iż konsultacja u nas będzie strzałem w dziesiątkę.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wykłady żywieniowe - dietetykmedyczny.pl »

  Dietetyk Medyczny oferuje rzetelną wsparcie w dziedzinach takich jak terapie żywieniowe nadwagi oraz otyłości, dietoterapii chorób oraz podczas zmiany nawyków żywieniowych. Kooperuję z placówkami oświatowymi w zakresie konstruowania menu dla dzieci i młodzieży, oceniam jak również organizuję menu dla różnych firm cateringowych. Prowadzę także przemowy żywieniowe a także prowadzę konsultacje on line w zakresie doradztwa dietetycznego. Jeśli zamierzasz poprawić jakość oraz komfort swojego życia zgłoś się do mnie. Z radością wskażę drogę zdrowego i bezpiecznego tracenia kilogramów, by uniknąć efektu jojo. Sporządzę specjalnie dla Państwa zróżnicowane, smakowite jak również proste w przygotowaniu diety. Zapraszam do sięgnięcia po moje rady.

  Oferta
  - leczenie żywieniowe: chorób metabolicznych, przewodu pokarmowego, układu moczowego, krążenia, chorób tarczycy
  - dieta dla dzieci
  - dieta dla kobiet karmiących, podczas ciąży oraz tych, które ciążę planują
  - dieta dla osób ćwiczących rekreacyjnie
  - poradnictwo dietetyczne
  - analiza składu ciała
  - prowadzenie wykładów na temat żywienia
  - dieta dla wegetarian i wegan

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dietetyki i Aktywności »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzin strony dietetyka Piotra Lewandowskiego. To specjalista w zakresie racjonalnego odżywiania, które łączy zdrową dietę z aktywnością sportową. Witryna prezentuje pełną ofertę oraz umożliwia umówienie się na spotkanie z dietetykiem w wybranym miejscu i terminie. Gabinety zlokalizowane są w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Odchudzanie Kłodzko Zdrowa Caloria Ireneusz Chmiel »

  W stosowaniu diety główny nacisk nakładam na modyfikacje nawyków żywieniowych. Staram się edukować swoich pacjentów odnośnie zdrowego odżywiania oraz orientacji w kategoriach produktów. Zajmuję się również dietą on-line, którą układam po wypełnieniu ankiety dostępnej na stronie. W mojej placówce wykonuje również zabiegi odchudzające takie jak:
  - Infrared
  - Liposukcja ultradźwiękowa – nowa generacja
  - Fale radiowe
  - Dermomasaż

  Data dodania: 07 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Poznań Sylwia Rozenkop »

  Odchudzaj się bezpiecznie i skutecznie, stosując indywidualną dietę. Jedz smacznie i zdrowo z korzyścią dla sylwetki. kondycji, samopoczucia. DIETETYK POZNAŃ. Chudnij bezpiecznie, skutecznie, bez suplementów i bez efektu jo-jo! Odżywiaj się racjonalnie, z korzyścią dla sylwetki, zdrowia, dobrego samopoczucia i kondycji. Zapraszam Cię do mojego gabinetu dietetycznego w Poznaniu, nauczę Cię jak w łatwy i przyjemny sposób wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć zaplanuję dla Ciebie indywidualny program odchudzający uwzględniający Twój plan dnia i preferencje smakowe. Oferta poradni dietetycznej skierowana jest do osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia i samopoczucia, a także cierpiących na różnego rodzaju schorzenia. Działamy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia oraz zaleceniami WHO.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dietoterapii Agnieszka Gorczycka »

  Jeśli rozważają Państwo wizytę w naszym gabinecie i chcielibyście dowiedzieć się o praktykach, które stosujemy, zapraszamy na naszą stronę. Zwykle starczy wprowadzić skromne wariacje do diety stylu życia, żeby poczuć zmianę i zacząć zrzucać zbędne kilogramy. Nie trzeba wyjaśniać, że osoba z niezdrowym trybem życia jest w wyższym stopniu narażona na schorzenia serca, otyłość i choroby stawów, niż inni. My wiemy, jak spowodować, abyście zaczęli Państwo żyć zdrowiej, lepiej się odżywiali i zrzucili swoją nadwagę. Stosujemy ziołolecznictwo i inne niekonwencjonalne metody w dietoterapii. Przyjmujemy zarówno w naszym gabinecie we Wrocławiu, jak i dojeżdżamy do pacjenta. Zapraszamy na umówienie wizyty.

  Data dodania: 10 12 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dietetyka

Dietetyka - nowa strona:

Adres: