Medycyna wg branż Kategoria: Medycyna wg branż

Medycyna wg branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Jako Stacja Zdrowie proponujemy dla naszych klientów najlepszą ofertę, która pozwoli na zażegnanie wielu problemów zdrowotnych. Otrzymana u nas pomoc będzie maksymalnie korzystna i komfortowa dla wszystkich osób. Możliwe będzie czerpanie z niej naprawdę dużej radości i poważnego zadowolenia. Zapraszamy więc do postawienia na naszą ofertę.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów »

  Top School jest firmą, która zajmuje się organizacją kursów PNF i Ibita Bobath. Kursy PNF organizowane przez Top School mają akredytacje międzynarodowego stowarzyszenia IPNFA oraz Polskiego stowarzyszenia Fizjoterapii. Szkolenia prowadzone są tylko przez certyfikowanych i akredytowanych instruktorów IPNFA.

  Data dodania: 25 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  Poszukujesz profesjonalnego centrum rehabilitacji, które będzie znajdować się w dogodnej lokalizacji? Jeśli mieszkasz na terenie bądź w pobliżu Krakowa, sprawdź stronę openmedical. pl. Centrum Terapii i Rehabilitacji Open Medical to nowoczesne miejsce, które tworzą wysoko wyspecjalizowani lekarze i fizjoterapeuci. Dzięki ogromnej palecie świadczonych usług z pewnością będą w stanie uśmierzyć każdy ból.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy kręgosłupa - Warszawa »

  Firma VitaMasaż oferuje profesjonalną terapie masażem dla całego kręgosłupa. Tadeusz Trzonkowski profesjonalny terapeuta dojedzie do Ciebie pod wskazany adres. Wykonam masaż leczniczy kręgosłupa przy rwie kulszowej, masaż sportowy, bańką chińską, po porodzie. Zapraszam na stronę www. vitamasaz. pl

  Data dodania: 17 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  Dzięki profesjonalnej pomocy gabinetu Balance&Change można zapewnić sobie fachowe porady i rozmowy z polskim psychologiem w Londynie. Oznacza to, że osoby, które nie znają języka angielskiego mogą zwrócić się o pomoc w zakresie terapii indywidualnej czy też terapii par. Jest to bardzo dobry psycholog z Londynu.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.szczepaniak-psychology.eu »

  Wiele osób odczuwa obawy przed wizytą w gabinecie psychologa i zadają sobie pytania czy to możliwe, że terapia może im pomóc. Należy wiedzieć, że często wizyta u psychologa to jedyna możliwa droga, by poznać swoje prawdziwe potrzeby i uzyskać pomoc!
  Doświadczony Psycholog systemowy i Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak oferuje Państwu konsultacje psychologiczne i zaprasza na terapia indywidualna, terapia rodzin, terapia par oraz skuteczna terapia uzależnień w swoim gabinecie Psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
  Zapraszam osoby poszukujące pomocy w kryzysie partnerskim lub rodzinnym i poszukują sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.
  Więcej informacji o terapiach w moim gabinecie na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Strefa Zmiany to nowoczesny ośrodek zajmujący się psychoterapią, z którego usług może skorzystać każdy. Dzięki ogromnej wiedzy i bardzo bogatemu doświadczeniu naszych terapeutów jesteśmy w stanie oferować skuteczną pomoc w każdej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, za pośrednictwem której każdy możne w bardzo szybki i wygodny sposób poznać naszą historię oraz cały asortyment oferowanych świadczeń. Zapraszamy gorąco do współpracy i podjęcia u nas efektywnej terapii.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Dyskopatii Tomasz Kęsy Reha-Master »

  Centrum Leczenia Dyskopatii Reha-Master jest specjalistyczną przychodnią, w której swoje usługi świadczą najlepsi fizjoterapeuci i rehabilitanci z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody leczenia bólu i stanów zwyrodnieniowych kręgosłupa pozwalających na uniknięcie ingerencji chirurgicznej. Stale poszerzamy swoją wiedzę na temat skutecznych terapii manualnych, pozwalających na powrót do sprawności fizycznej pacjentów z dyskopatią, po urazach czy przebytym udarze.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  Pracujemy z dziećmi i nastolatkami w tym trudnym dla nich i dla otoczenia okresie. Do Swojego Ośrodka Psychoterapii Dom zapraszamy również osoby dorosłe w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Zajęcia prowadzimy w sposób indywidualny i grupowy. Dla małżeństw dedykujemy sesje w parach. Nigdy nie oceniamy Swoich Pacjentów. Zawsze staramy się wysłuchać, a dopiero później na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia razem staramy się wypracować metodę, która będzie komfortowa dla Pacjenta. Na którą w pełni się zgodzi i zaakceptuje jej warunki.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dietoterapii Agnieszka Gorczycka »

  Jeśli rozważają Państwo wizytę w naszym gabinecie i chcielibyście dowiedzieć się o praktykach, które stosujemy, zapraszamy na naszą stronę. Zwykle starczy wprowadzić skromne wariacje do diety stylu życia, żeby poczuć zmianę i zacząć zrzucać zbędne kilogramy. Nie trzeba wyjaśniać, że osoba z niezdrowym trybem życia jest w wyższym stopniu narażona na schorzenia serca, otyłość i choroby stawów, niż inni. My wiemy, jak spowodować, abyście zaczęli Państwo żyć zdrowiej, lepiej się odżywiali i zrzucili swoją nadwagę. Stosujemy ziołolecznictwo i inne niekonwencjonalne metody w dietoterapii. Przyjmujemy zarówno w naszym gabinecie we Wrocławiu, jak i dojeżdżamy do pacjenta. Zapraszamy na umówienie wizyty.

  Data dodania: 10 12 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna wg branż

Medycyna wg branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: