Pozostałe usługi stomatologiczne Podkategoria: Pozostałe usługi stomatologiczne

 • meritum.lodz.pl »

  Gabinet stomatologiczny Meritum z Łodzi posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia profesjonalnych usług stomatologicznych dla młodszych oraz starszych pacjentów. W jego ofercie mogą znaleźć Państwo liczne usługi w zakresie stomatologii estetycznej, ortodoncji dla dorosłych i dzieci, endodoncji, protetyki, czy też leczenia młodszych pacjentów. Gabinet ten dysponuje nowoczesnym wyposażaniem oraz doświadczonym zespołem stomatologów oraz pomocy. Zobacz już teraz ofertę na stronie internetowej tego zakładu.

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Na Podzamczu implantologia »

  Na Podzamczu to klinika oferująca swoim pacjentom uzębienia. Dzięki implantom zainteresowani odzyskają piękny uśmiech. Robimy szczegółowe badania, używamy nowatorskiego sprzętu renomowanych marek i polecamy skuteczne zabiegi w atrakcyjnych cenach. Przychodnia realizuje swoje profesjonalne usługi na obszarze Szczecina, gdzie znajduje się jej centrala. Zadbany uśmiech zapewnia lepsze samopoczucie, o czym wiedzą pacjenci Stomatologii na Podzamczu. Tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka stomatologiczna Toruń »

  W postawieniu trafnej diagnozy stomatologicznej czy ortodontycznej niezbędne jest posłużenie się fachową dokumentacją medyczną, na jaką składają się między innymi wysokiej jakości zdjęcia zębów. Szeroki wachlarz zdjęć punktowych, pantomograficznych oraz cefalometrycznych wykonuje natomiast renomowana i prężnie działająca na polskim rynku firma Diagnodent z siedzibami w trzech miejscowościach – Toruniu, Bydgoszczy oraz Gdańsku. Stosujemy najlepszej jakości sprzęt diagnostyczny oraz wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę naszego wykwalifikowanego personelu. Z nami wykonasz w pełni bezpieczne i fachowe zdjęcie.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Druk3dent.pl | Usługi Druku 3D dla stomatologii »

  Od wielu miesięcy pasjonujemy się wykorzystaniem i rozwojem technologii przyrostowych (druk 3d) w medycynie.

  Oferujemy specjalistyczne, precyzyjne usługi druku 3D, które spełaniają wysokie wymagania branży stomatologicznej

  Drukujemy w 3D m. in: szablony chirurgiczne, szyny dentystyczne, modele mostów, modele koron, modele dentystyczne.

  Dysponujemy specjalistycznymi żywicami o różnym stopniu biokompatybilności.

  Zapraszamy do współpracy stomatologów oraz techników dentystycznych!

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe usługi stomatologiczne

Pozostałe usługi stomatologiczne - nowa strona:

Adres: